Rok Drakšič

Drakšič in Polavderjeva slovenska judoista leta
sreda, 18. december 2013 ob 18:58
Podčetrtek - Vodstvo Judo zveze Slovenije je danes na slavnostni prireditvi v Podčetrtku razglasilo najboljše minulega leta. V članski konkurenci sta zmagala Rok Drakšič in Lucija...

Lucija Polavder in Rok Drakšič judoista leta
sreda, 18. december 2013 ob 18:51
Vodstvo Judo zveze Slovenije je na slavnostni prireditvi v Podčetrtku razglasilo najboljše minulega leta.

Marjan Fabjan: Ta naslov ni za nas nič posebnega, gre bolj za čast
sobota, 14. december 2013 ob 20:39
Judoisti celjskega Sankakuja so danes na Rogli osvojili naslov ekipnih državnih prvakov, potem ko so v finalu lige s 5:2 premagali Judo klub Bežigrad.

Hitro slovo Polavderjeve in Velenškove
nedelja, 1. december 2013 ob 14:15
Tokio - Močan turnir za grand slam v judu v Tokiu z nagradnim skladom 150.000 ameriških dolarjev se je za slovensko odpravo končal podobno, kot se je začel: neuspešno. Naši predstavnici...

Zadnji dan v Tokiu še dva hitra poraza
nedelja, 1. december 2013 ob 10:45
Slovenski judoistki Lucija Polavder in Ana Velenšek sta na grand slamu v Tokiu izpadli v uvodnih borbah in tako ostali brez uvrstitve.

Drakšič v Tokiu navdušil s tretjim mestom
sobota, 30. november 2013 ob 20:31
Aktualni evropski prvak v judu Rok Drakšič je na tekmi grand slama v Tokiu osvojil tretje mesto v kategoriji do 73 kilogramov.

Drakšič tretji na velikem slamu Tokia
sobota, 30. november 2013 ob 12:32
Aktualni evropski prvak v judu Rok Drakšič je na tekmi velikega slama v Tokiu osvojil tretje mesto v kategoriji do 73 kilogramov.